POKOS - Projektový den s AČR

Žáci všech ročníků druhého stupně dnes čekal projektový den s Armádou České republiky v rámci POKOS (přípravy občanů k obraně státu). Cílem dnešního dne bylo žákům přestavit mimořádné situace, se kterými se mohou setkat a naučit je se v nich zachovat správně.

Ve škole byla připravena stanoviště a na každém profesionál, který se dětem věnoval. Žáci se dozvěděli základní informace a smysl vojenské služby, i bezpečnost a použití zbraní a výzbroje. Zároveň se dozvěděli, případně oprášili základy první pomoci a sebeobrany v případě napadení.
Všem se nám aktivity moc líbily a jsme rádi za možnost se do projektu AČR zapojit! Děkujeme všem zúčastněným a především šikovným lektorkám a lektorům :-)
Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.