Lyžování Černá Říčka

Vloženo: 31.1.2020 | Autor: Hrubá | Zobrazeno: 83x
V posledním lednovém týdnu od 27. -30.1. žáci naší školy využili sněhových podmínek, které nám nabídl ski areál Černá Říčka.

Žáci 7.ročníku tak zahájili povinný lyžařský výcvik (bude ještě následovat běžkařská část), někteří stáli na lyžích poprvé a vedli si opravdu skvěle. Oceňujeme jejich snahu a velkou odvahu.

Dalšími  skupinami lyžařů  byli zájemci ze všech tříd 2.stupně a žáci 2.třídy.  Kromě samotného výcviku je čekal ve čtvrtek závod.  Předávání diplomů na žáky čeká v pondělí 3.2. v tělocvičně.

Těší nás, že děti mají o lyžování zájem, pro některé to byl menší trénink do rakouských alp, kam se naše škola chystá o jarních prázdninách.

Velké poděkování patří panu Martinu Lauerovi a dalším pracovníkům Černé Říčky, kteří nám vytvořili skvělé podmínky. Velmi nám pomohla i přítomnost rodičů a prarodičů našich žáků, kteří nám pomáhali zajistit organizaci a bezpečí dětí.