Lyžování -Černá Říčka

Vloženo: 30.1.2019 | Autor: Ivana Alblová | Zobrazeno: 453x
Společné lyžování tří ročníků prvního stupně

18 žáků z první, třetí a 4.B třídy se učili zlepšovat techniku lyžování  pod vedením lyžařské instruktorky Moniky Cermanové a třídních učitelek I. Alblové a L. Klabanové v lyžařském areálu na Černé Říčce. Počasí lyžařům přálo , všichni lyžaři to zvládli na jedničku a většina z nich by už mohla vyrazit i do Alp :-) Velké poděkování patří paní učitelce Evě Jirákové, panu Janu Mandryszovi a panu Vurmovi za vydatnou pomoc s malými lyžaři. Kopec je totiž daleko prudší, než na okolních mírných sjezdovkách. Dále děkujeme i panu Jirákovi a Alblovi za technickou pomoc. Třídenní výcvik ve dnech 28.-30.1.2019 proběhl v naprosté spokojenosti dětí i dospělých.

Velmi bychom chtěli touto cestou poděkovat hlavně provozovateli vleku- SDH Černá Říčka-panu Lauerovi za nabídku a zprostředkování lyžování za symbolickou cenu 1 Kč za 1 jízdu na vleku a  obsluze vleku za vstřícnost a pomoc s kotvami a obřím slalomem.

Velké poděkování patří i bufetu- občerstvení paní Lauerové a jeho  milé obsluze. Od paní Lauerové dostali lyžaři zdarma párek v rohlíku a horkou čokoládu se šlehačkou.. Dospělí dostali zdarma výbornou kávu Lavazzu s koblihou a šlehačkou. Lyžování na Černé Říčce prostě nemělo chybu a už nyní se všichni těšíme na příští rok!!!!!