Konec školního roku

Vloženo: 28.6.2019 | Zobrazeno: 65x
Konec školního roku - loučení 9.A s učitelským sborem

V pátek 28.6. se v Riedelově vile konalo tradiční předávání vysvědčení za účasti zástupců Města Desná v čele s panem starostou Jaroslavem Kořínkem. Vysvědčení předávala třídní učitelka Lucie Sábová. Za vedení školy gratulovaly žákům paní ředitelka M.Hrubá a zástupkyně R.Janatová. Těší nás, že se letos zúčastnilo také hodně rodičů a  prarodičů. Krásnou tečkou na závěr  bylo neplánované hudební vystoupení Milana Hnáta a Vítka Zemana, kteří nám zahráli dvě skladby na klavír.  Rozloučení dále pokračovalo ve sborovně ZŠ Desná, kde se žáci společně rozloučili s celým pedagogickým sborem.  Přejeme jim hodně úspěchů v jejich dalším životě.

Mgr. Martina Hrubá

fotografie Stanislav Jirouš