Sedmihorské zápolení 2x7

Vloženo: 23.6.2019 | Autor: Ivana Alblová | Zobrazeno: 92x
Čtrnáctiboj na rozloučení se čtvrtou třídou :-)

V září jsme zahájili čtvrtou třídu výletem do Sedmihorek a v červnu končíme čtvrtou třídu třídenním výletem do Sedmihorek. Cestu do kempu jsme absolvovali v pátek ráno  vlakem a po obědě a ubytování jsme začali soutěží  v běhu na 300 m, 6o m, skokem do dálky,hodem na cíl,plaváním,shazováním kuželů a vybíjenou. Nejoblíbenéjší se však stala večerní stezka odvahy lesem se svítícími kroužky a pochod ve tmě kolem kempu.

V sobotu se stávalo před sedmou, následovala rozcvička, snídaně, bodování chatek  a pěší výlet na Hrubou Skálu. Cestou se plnily další disciplíny- svazovaná, šipky -míček na terč, nadhazovaná a vědomostní soutěž o Českém ráji. Myší dírou jsme vystoupali na Hrubou Skálu, kde nás čekala sladká odměna a hlavně utrácení ve stáncích. Zpět do kempu nás hnala touha po koupání a blbnutí ve vodě.Po obědě jsme odpočívali a mohli použít mobil .Odpoledne se střídalo koupání, švihadla, střelba ze vzduchovky,posilování činkami,žonglování,salta do vody,horolezčení na skalách v kempu, hra v kostky s počítáním  a vybíjená. Po večeři bylo krátce osobní volno a grilování. Každý den bylo vyhodnocení soutěží, udílení medailí a cen, které se pořídily z prodeje vánočních lucerniček  v prosinci. V neděli jsme si mohli pospat do osmi, snídaně byla až v půl deváté. Sbalili jsme si všechny věci a opustili před desátou chatičky. Nikdo nic nezničil a tak nám vrátili kauci. Do půl druhé jsme se koupali, blbli ve vodě na voru a prknech s panem Alblem,kluci opět zdolávali skály a k obědu jsme dojedli rohlíky a chleby se sýrem a šunkou od snídaně, protože ráno o to nebyl velký zájem.......

Počasí nám přálo a bylo ideální ! Unavení, ale spokojení jsme se v neděli neradi vraceli domů :-) U Riedlovy vily nás již čekali " rodičové" s vyzvednutou bagáží z auta pana Albla, kterému velmi děkujeme za obětavost a strávený čas s námi. Bylo to super a užili jsme si to !!!!!

Fotografie jsou v opačném pořadí  :-(