Čtvrťáci na dopravním hřišti

Vloženo: 13.5.2019 | Autor: Ivana Alblová | Zobrazeno: 61x
Jablonec nad Nisou- 15.4. a 13.5.2019

Oba čtvrté ročníky zajely společně do Jablonce nad Nisou, kde probíhala teoretická i praktická  dopravní výchova. Žáci měli možnost získat" Průkaz cyklisty"  úspěšným absolvováním dopravního testu i praktickou zkouškou - jízdou na kole po dopravním hřišti plném křižovatek a dopravních značek. Pouze dva žáci průkaz nezískali, přestože teoretickou část zvládli výborně. Bohužel  obdrželi mnoho trestných bodů v praktické části. Další dva žáci nemohli " Průkaz cyklisty " obdržet, protože neumí ještě jezdit na kole, což je škoda. Doufáme však, že se to brzy naučí, protože teorii znají dobře. Všem šikovným cyklistům k průkazu gratulujeme.

Foto: I.Alblová, V.Jiroušová