Exkurze u hasičů

Vloženo: 25.4.2019 | Autor: Vaněrková | Zobrazeno: 72x
Hasiči

Ve středu 24.4. žáci druhých, třetích a čtvrtých tříd mohli navštívit hasičárnu v Desné. Desenští hasiči nám připravili krásný program s ukázkou vozidel, která používají k zásahům. Dále jsme si mohli prohlédnout i celé zázemí hasičů, děti se podívaly do zásahových vozidel a měly možnost si vyzkoušet veškeré vybavení, které hasiči běžně používají. Dozvěděli jmse se spoustu zajímavostí a myslím si, že všichni odcházeli spokojení a nadšení. Moc bychom tímto chtěli poděkovat kolegyni Lucii Volákové, která nám exkurzi domluvila a zajistila. Za všechny moc děkujeme a budeme se těšit zase někdy příště na další setkání.