Lyžařský zájezd do Maishofenu

Vloženo: 7.3.2019 | Autor: Hrubá | Zobrazeno: 132x
Žáci základní školy aktivně prožili jarní prázdniny.

Žáci základní školy nezahálí ani o jarních prázdninách. Od neděle 3.3. do středy 6.3. probíhal lyžařský zájezd do rakouských Alp. Akci pořádal školní sportovní klub. Ubytování bylo v Maishofenu, lyžovali jsme v lyžařském středisku Saalbachu. Čekaly na nás dlouhé sjezdové tratě, lanovky bez čekání, úchvatná zimní podívaná, nádherné počasí a skvělá parta lidí.  Velké poděkování patří organizátorkám celé akce - paní učitelce R.Jůnové, paní učitelce M.Konopkové, vychovatelce M.Cermanové, rodičům a všem ostatním účastníkům za vydařený zájezd. Všichni se vrátili domů příjemně unavení, ale hlavně bez vážného poranění. Budeme rádi, když se k nám za rok připojí další lyžaři.