Zápis do 1. třídy

INFO Zápis

Vánoční Praha

Vloženo: 3.1.2019 | Autor: Martin Semecký | Zobrazeno: 67x
Třída 6.A a 7.A navštívila před Vánocemi naše hlavní město.

Dne 20.12.2018 navštívila třída 6.A a 7.A se svými třídními učiteli M. Semeckým a M. Konopkovou i s p.uč J. Pěničkovou naše hlavní město. Žáci si prohlédli Pražský hrad, Malou Stranu, kde byli i v Mcdonaldu. Šli po Karlově mostě, kde poslouchali přednášku o památkách národního charakteru. I přes zimní počasí jsme došli až na Staroměstské náměstí, kde probíhaly vánoční trhy, které patří mezi nejkrásnější, největší, ale také nejdražší v České republice. Po ukončení návštěvy trhů jsme jeli metrem na Černý most, kde na nás čekal autobus, který nás odvezl domů. Bylo to super, těšíme se na další výlet.

Žáci 6.A a 7.A