Zápis do 1. třídy

INFO Zápis

Advent v Drážďanech

Vloženo: 17.12.2018 | Autor: Eva Hýsková | Zobrazeno: 88x
Předvánoční čas v cizině.

Žáci osmé a deváté třídy naší školy měli možnost v první polovině prosince navštívit město Drážďany, které patří mezi známá města s nádhernou vánoční atmosférou. Zdejší vánoční trh má letos číslo 584.

Prožili jsme v Drážďanech pět dnů. Navštívili jsme zámek Moritzburg, kde se natáčela pohádka o Popelce, město Pulsnitz, známé výrobou perníku. Zúčastnili se projektu Mezinárodní Vánoce, vyráběli si drobné dárečky pro své blízké.

Celá akce měla nejenom naladit na nadcházející Vánoce, ale i dokázat, že dávat pozor na hodinách němčiny se vyplatí. Určitě vyrazíme do Německa brzy znovu.

Frohe Weihnachten!

EH