Vánoční prodej lucerniček - 2.12.2018

Vloženo: 27.11.2018 | Autor: Ivana Alblová | Zobrazeno: 55x
Advent u Riedlovy vily- dětské výrobky

Naše třída se letos rozhodla   vyrobit a "uvést na vánoční trh v Desné " ručně zdobené skleněné svícny-lucerničky. Děti je malovaly  v hodinách VV a PV. Výtěžek  se použije k zakoupení drobných odměn do sportovní olympiády a soutěží, které se budou konat v létě na našem plánovaném třídenním pobytu v Sedmihorkách ve dnech 21.-23.6. 2019.

Výrobky si budou děti  prodávat samy u Riedlovy vily v neděli 2.12.2018 po 15. hodině.

U této příležitosti vás srdečně zveme k našemu "prodejnímu stánku". Akce děti bavila. Přispěla k rozvoji matematické gramotnosti. Společně si žáci spočítali všechny náklady na výrobu jedné lucerničky a nestačili se divit. Zjistili, že podnikání není žádná legrace.Nyní se těší, jak budou zboží nabízet a přijímat opravdové penízky.

Srdečně zveme hlavně rodiče k nákupu vánočního výrobku. Těšíme se na vás.    4.B