Aktuality
Upozornění na změnu začátku vyučování
1.9.2018

Vyučování začíná v 8:00. Podívejte se na nové zvonění (v sekci O ŠKOLE)

Stránky tříd
Školní maily

Mapa webu
A
A
A

ATLETICKÝ TROJBOJ VŠESTRANNOSTI

Vloženo: 17.6.2018 | Autor: Stanislav Jirouš | Zobrazeno: 125x
ATLETICKÝ TROJBOJ VŠESTRANNOSTI Okresní kolo - Výsledky

ATLETICKÝ TROJBOJ VŠESTRANNOSTI

Okresní kolo

Ve středu 13.6. se vybraní žáci z 1. – 5. třídy zúčastnili atletických závodů v Jablonci nad Nisou.

VÝSLEDKY :  Dívky 1.třída       Petříková Michaela      2.místo

                                                             Plná Denisa                11.místo

                               Chlapci 1.třída      Milota Viktor               3.místo

                                                             Mencl Denis                8.místo

                              Dívky 2.třída          Poršová Elen              15.místo

                              Chlapci 2.třída        Nohejl Denis                3.místo

                                                              Jirák Jakub                 14.místo

                              Dívky 3.třída          Želinská Veronika        3.místo

                                                             Bambuszová Klára      11.místo

                              Chlapci 3.třída       Fišera Viktor                 8.místo

                                                             Lipš David                   13.místo

                              Dívky 4.třída          Kleinová Kristýna         4.místo

                                                             Petříková Monika          8.místo

                              Chlapci 4.třída       Klein Matyáš                13.místo

                                                             Slavič Martin                14.místo

                              Dívky 5.třída         Stankociová Klaudie       2.místo

                                                             Kelemanová Markéta    17.místo

                              Chlapci 5.třída       Růžička Dominik            6.místo

                                                             Coufal Martin                12.místo

Děti, co se umístily do 4.místa, postupují do Krajského finále v Turnově. Všem blahopřejeme a držíme palce do dalších závodů.                                                                                             Monika Cermanová