Provoz školy od 25.5.2020
18.5.2020

Od 25.5. se škola otevře pro žáky 1.stupně. Provoz pondělí-pátek od 7.40 - 15.00 hod. Výuka bude zaměřena převážně na stěžejní předměty. Zároveň bude pokračovat výuka na dálku pro zbývající žáky, kteří do školy nenastoupí.

Škola se otevře pro žáky 9.ročníku
5.5.2020

Od pondělí 11.5. mohou do školy přijít žáci 9.ročníku. Výuka bude upravena. Primárně zaměřena na přijímací řízení.

Zápis pro školní rok 2020/2021
30.3.2020

Ve čtvrtek 2.4.2020 proběhne od 10.00-12.00 a 14.00-16.00 hodin zápis bez přítomnosti dětí. S sebou rodný list dítěte, občanský průkaz. Žádosti doporučujeme poslat poštou, minimalizujete tak osobní kontakt.

UZAVŘENÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY
17.3.2020

Uzavření školní jídelny od 18.3. do odvolání, zavřeno i pro cizí strávníky.

UZAVŘENÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY
17.3.2020

Uzavření mateřské školy od 18.3. do odvolání.

UZAVŘENÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLY DO ODVOLÁNÍ
10.3.2020

Z důvodu mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví bude od pondělí 16.3.2020 uzavřena základní škola do odvolání. Martina Hrubá, ředitelka školy

Provoz školy a základní hygienická opatření od 25.5.2020

Vloženo: 18.5.2020 | Autor: Hrubá | Zobrazeno: 123x
Od 25.5.2020 se mohou žáci 1.stupně účastnit vzdělávacích aktivit. Žák přinese podepsané čestné prohlášení od zákonného zástupce a bude mít s sebou 2 roušky ( z toho jednu v sáčku).

Provoz školy bude od pondělí 25.5.2020 v rozmezí od 7.40 hod.- 15.00 hod. Žáci budou do budovy školy vstupovat 3 vchody v časových intervalech 10 minut.

1.-2. ročník bude mít 3 vyučovací hodiny, 3.-5. ročník 4 vyučovací hodiny.

1.-3.ročník nebude používat k převlékání šatny, ale kmenové třídy. 4.-5.ročník se bude převlékat v šatnách.

Chceme tak minimalizovat kontakt mezi dětmi. Důležité je, aby se děti příliš neshlukovaly, a to ani před školou. (před a po vyučování)

Učivo bude zaměřeno převážně na matematiku, český jazyk, přírodovědu, prvouku, vlastivědu a od 3.třídy bude také probíhat výuka anglického jazyka.

V dopolední části povedou výuku třídní učitelky. Třídy naštěstí nemusíme spojovat ani dělit. Počet max.15 žáků bude dodržen. Roušky budou povinné ve společných prostorách školy, ve třídě na zvážení pedagoga.

V odpolední části budou aktivity zaměřené především na pohyb venku, praktické a výtvarné činnosti a na starosti je budou mít asistenti a vychovatelky. Pokud to bude možné, děti nebudou muset nosit roušky.

Vše bude probíhat za zpřísněných hygienických podmínek, které podrobněji naleznete na konci článku, zároveň tyto informace dostanete v tištěné podobě od svých třídních učitelek, které potvrdíte svým podpisem.

Přesné pokyny (začátek výuky,čas jednotlivých vyučovacích hodin, konkrétní vchod pro třídu, rozvrh a další informace) se dozvíte od svých třídních učitelek

Počítejte s tím, že výuka nepojede  úplně v běžném režimu, ale budeme se snažit, aby vše probíhalo hladce, bez komplikací, a aby se žáci i vyučující cítili dobře.

Ráda bych poděkovala všem učitelkám, asistentům, vychovatelkám, že budou docházet do školy a budou předávat své zkušenosti Vašim dětem tváří v tvář, jak jsme byli donedávna všichni zvyklí. Věřte, že přímý osobní kontakt nechybí jenom Vašim dětem, ale také nám, učitelům.

Velká poklona patří i Vám, vážení rodiče, kteří jste nás museli na čas nahradit a vyzkoušet si tak náročnost našeho povolání.

Děkuji za spolupráci. Martina Hrubá, ředitelka školy

Provoz školy a hygienická opatření